Gideon Börje oljemålning
2016-03-21
370434
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GIDEON BÖRJE (1891-1965): Bergstopp, signerad G. Börje, olja på duk, 50x60 cm