Roland Svensson färglitografi
2016-03-21
370429
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Utskärshamn", signerad roland S, provtryck, färglitografi, ca 44 x 31 cm