Väggarmatur 1900-talets första
2016-03-21
370387
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGARMATUR, 1900-talets första hälft, förgylld med dekor av barn och hund, iriserande glaskupam höjd 20, bredd 25 cm