Fernand Legér efter
2016-03-25
370384
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FERNAND LEGÉR (1881-1955), efter: Tre gracer, stämpelsignerad och numrerad 91/180, färglitografi, bladmått ca 65x50 cm