John-Erik Franzén Harley Davidson
2016-03-25
370367
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHN-ERIK FRANZÉN (född 1942): Harley Davidson, signerad och daterad JEF 1996, 107/200, färglitografi, ca 45,5x57,5 cm