Monogramisten AS Nautica
2016-03-25
370358
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MONOGRAMISTEN AS, "Marye", "Rhein, Bark aus Hamburg um 1848", signerade AS, olja på duk på pannå, 18x23 resp ca 24x30 cm
1 med löst bakstycke