Stig Claesson Slas Stockholmiana
2016-03-28
370340
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STIG CLAESSON (Slas), (1928-2008): Stockholmsmotiv, signerad Stig Claesson, 131/150, färglitografi, 41x52 cm