Bägare och salt- och pepparkar
2016-03-20
370339
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BÄGARE, 3 st, SALT- och PEPPARKAR, silver, 18/1900-tal, vikt ca 170 g
Slitage, skador