Bojaner 3 st
2016-03-20
370338
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BOJANER, 3 st, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, monterad som bordslampor, höjd ca 16 cm
Slitage, en borrad