Stig Månsson Stockholmiana
2016-03-28
370331
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STIG MÅNSSON (född 1912): På balkongen - Stockholm, signerad Stig Månsson, olja på duk, 54x75 cm