Matskedar och matgafflar
2016-03-20
370309
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BESTICK, 16 dlr, silver, 1800-tal, olika modeller, bestående av: 12 matskedar, 4 gafflar, vikt ca 1100 g
Slitage, gravyrer