Hans Arnold
2016-03-20
370305
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HANS ARNOLD (1925-2010), litografi, signerad och numrerad 73/310, tryckytans mått ca 42,5 x 33,5 cm