Ram rokokostil
2016-03-21
370288
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RAM, rokokostil 1800/1900-tal, skuren furu samt pastellage, förgylld, 55,5 x 61 cm
Sprickor. smärre bortfall, medföljer färglitografi "Mousette"