Ghom semiantik ca 1930-tal
2016-04-05
370228
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 20 000 SEK |
ORIENTMATTA, Ghom, semiantik ca 1930-tal, ca 317x225 cm
Lagning, trampveck, abrash