Primus Mortimer Pettersson akvarell
2016-03-20
370186
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PRIMUS MORTIMER PETTERSSON (1895-1975): Landskap med hus, monogramsignerad PMP, akvarell, 24x33 cm
Fuktfläckar på passepartout, ej examinerad ur ram