Bengt Lindström färglitografi
2016-03-21
370142
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008), Figurkomposition, signerad Lindström, 71/250, färglitografi, 50 x 70 cm
Något gulnat blad