Bernhard Oscarsson
2016-03-19
370085
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BERNHARD OSCARSSON (1894-1977): Fiskeläge, signerad och daterad 1951 Oscarsson, olja på duk, 54x46 cm