Acke Åslund
2016-03-19
370081
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ACKE ÅSLUND (1881-1958): Arbete på åkern, signerad och daterad AÅ1902, olja på pannå, ca 32x48 cm