Väggfält
2016-03-18
370010
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGFÄLT/TEXTIL, 1900-talets första hälft, motiv av landskapsvy med påfågel, maskinvävd, ca 225x140 cm
Smärre slitage