Halsring silver 9 ryska berlocker/påskägg
2016-03-21
369977
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 9 000 SEK |
HALSRING, silver, 9 berlocker i form av ägg, delvis emalj och ryska, delvis förgyllda, etui
Emaljskador, ringar ej ihoplödda