Tallrikar 2 st
2016-03-18
369953
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TALLRIKAR, 2 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rosefärger, diameter ca 23 cm
Kantnagg, slitage