Tallrikar 1 par
2016-03-18
369943
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TALLRIKAR, 1 par, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rosefärger, diameter ca 23 cm
Kantnagg, slitage