Georg Suttner oljemålning
2016-03-18
369878
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GEORG SUTTNER (1922-2014), "Det glada landskapet", signerad Suttner, olja på duk, ca 46 x 53 cm