Bordslampor mässing
2016-03-18
369856
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1970/80-tal, fot i mässing, höjd ca 60 cm
Bruksslitage