Fat tallrikar Imaridekor
2016-03-18
369802
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FAT, 2 st, TALLRIKAR, 4 st, 1800-tal, Japan, imaridekor, diameter ca 22-31 cm
Enstaka nagg