Ampel Karl Johan-stil
2016-03-18
369791
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AMPEL med 6 ljusarmar, Karl Johan-stil, delvis mässing, 1900-tal, höjd ca 60 cm
Repor