Ellis Wallin 1942 Stockholmiana
2016-03-28
369782
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ELLIS WALLIN (1888-1972): "Solen återvänder, motiv från Skansen" - Stockholm, signerad och daterad Ellis Wallin -42, olja på duk, ca 46x55 cm