Georg Lodström Stockholmiana 1950
2016-03-28
369736
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GEORG LODSTRÖM (1915-1972): "Från Åsöberget" Stockholm, signerad och daterad Lodström -50, olja på duk, 53x64 cm