Gideon Börje
2016-03-18
369706
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GIDEON BÖRJE (1891-1965), "Gladiolus i krus", signerad G. Börje, 1938, olja på duk, 61x50 cm
Duklagningar