Yrjö Edelmann litografi
2016-03-24
369679
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): "Artificial Bogart", signerad Y Edelmann, 107/150, färglitografi, 87x62 cm
Ramglas saknas, fläckar, reva, veck