Lucas Rahn olja
2016-03-24
369673
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
LUCAS RAHN (född 1980): Sömngångare, signerad och daterad på baksidan L Rahn 2011, olja på duk, 120x90 cm.
PROVENIENS: Galleri Christian Larsen, Stockholm