Olle Hjortzberg akvarell
2016-03-18
369671
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OLLE HJORTZBERG (1872-1959), Gårdsmotiv med grisar, signerad och daterad O.H 85, akvarell, ca 15x21 cm