Zoia Krukowskaja oljemålning
2016-03-18
369640
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ZOIA KRUKOWSKAJA (1903-1999): Blomsterstilleben med figurin, signerad Zoia., olja på pannå, ca 40x31 cm