Takarmaturer
2016-03-17
369623
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKARMATURER, 2+1 st., vitlackerad metall, 1960/70-tal, diameter ca 18-26 cm
Slitage, repor