Pelle Åberg Schackspelare
2016-03-25
369613
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
PELLE ÅBERG (1909-1964): Schackspelare, signerad Pelle Åberg, olja på pannå, 37x46 cm