Byrå med stenskiva rokokostil
2016-03-18
369583
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BYRÅ med stenskiva, 1900-talets andra hälft, rokokostil, intarsiadekor, 3 lådor, höjd ca 79, 97x 50 cm
Nyckel saknas, bruksslitage