Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
800 SEK
SÅSSNIPA, silver / 800, Tyskland 1900-talets mitt, invändigt med förgyllning, graverat monogram, höjd ca 11, längd 17 cm
Slitage
369531
2016-03-17
Gör en kostnadsfri värdering här