Fällstol 1800-talets slut
2016-03-17
369530
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FÄLLSTOL, 1800-talets slut, svärtad stomme, lös sittplymå, sitthöjd ca 50 cm
Smärre ytskador, del av sadelgjord lös