Eric Elfvén
2016-03-17
369529
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ERIC ELFVÉN (1921-2008): Män på strand, signerad Elfvén, olja på pannå, 47x60 cm