Elis Wallin
2016-03-17
369521
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ELIS WALLIN (1888-1972): "Den gula sjöboden", signerad och daterad Ellis Wallin -65, olja på duk, ca 46x65 cm