Maurice Moberg oljemålning
2016-03-17
369517
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MAURICE MOBERG (född 1923-2014): Kustlinje, signerad och daterad Moberg -60, olja på duk, ca 100x134 cm