Oljemålning
2016-03-17
369505
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Landskap, otydligt signerad, olja på duk, ca 90x95 cm