Urna Kina
2016-03-25
369458
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
URNA, porslin, Kina, 1900-tal, dekor i underglasyrblått, höjd ca 29 cm, medföljande ej tillhörande lock
Fotringsnagg