Bordslampa barockstil
2016-03-17
369428
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, mässing, barockstil, total höjd ca 68 cm
Skärmen med skador