Eldhundar 1800-tal
2016-03-17
369406
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ELDHUNDAR, 2 st, 1800-tal, smide, längd 48 cm
Åldersrelaterat bruksslitage