Madeleine Pyk
2016-03-17
369396
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): (2) Stockholmsmotiv resp komposition, signerade och E A upplaga samt en numrerad 24/50, litografier, största tryckytans mått ca 19,5 x 11 cm