Ram
2016-03-18
369392
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RAM, 1900-tal, skuren dekor, innermått ca 39x66, yttermått ca 58x85 cm
Slitage, smärre skador