Ram
2016-03-18
369388
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RAM, 1900-tal, skuren dekor, ek, innermått ca 47,5x55,5, yttermått ca 61x71 cm
Slitage