Ram
2016-03-18
369366
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RAM, 17/1800-tal, förgylld dekor, innermått ca 49x65,5, yttermått ca 65x80,5 cm
Skador, förgyllning med skador