Sabel och värja

Sabel och värja
Sabel och värja
Sabel och värja
Sabel och värja
Sabel och värja
Sabel och värja
Sabel och värja
Sabel och värja

Klubbat för:

1 400 SEK

1 200 SEK

SABEL, flottan, VÄRJA, 1800/1900-tal, längd ca 80 resp 84 cm

Sabeln kortad, slitage

369359

2016-03-17